• o nas

O nas

Tworzymy miejsce wsparcia oparte na zaufaniu i profesjonalizmie.

Poradnia VIVO to nowoczesna placówka na terenie Kobyłki. Oferta terapeutyczna oparta jest na doświadczeniu specjalistów i dopasowanej infrastrukturze. Dokładamy starań, by stworzyć miejsce wyjątkowe.

Nasza kompleksowa oferta pozwala wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów w każdym przedziale wiekowym. Szeroki wachlarz zajęć specjalistycznych, wczesne wykrywanie i diagnozowanie zaburzeń rozwojowych, wsparcie w okresie adolescencji, poradnictwo dla dorosłych, to wszystko znajdziesz w jednym miejscu.

Historia VIVO

Najpierw stworzyliśmy niepubliczne przedszkole i szkołę. Szybko okazało się, że potrzebujemy terapeutów, którzy zajmowali się m.in. dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Po kilku latach zgromadziliśmy ogromny potencjał - ludzie, ich wiedza i doświadczenie, przyjazne, świetnie wyposażone miejsce. Postanowiliśmy wykorzystać go nie tylko na pożytek "naszych" dzieci, ale również pacjentów z zewnątrz. Już nie tylko dzieci, ale również dorosłych. I dlatego założyliśmy poradnię psychologiczno - pedagogiczną.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, i kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania.

Nasze wartości

Dlaczego warto z nami się wspierać?

Bezpieczeństwo i wiarygodność

VIVO to certyfikowana poradnia wpisana do rejestru placówek oświatowych, co wyróżnia nas na tle niezweryfikowanych gabinetów. Stała kontrola jakości zapewnia bezpieczeństwo i profesjonalizm naszej pracy. Wydajemy opinie honorowane przez wszystkie szkoły w Polsce.

Wieloletnie doświadczenie

Zespół ekspertów posiada niezbędne uprawnienia oraz ponad 10 lat doświadczenia w pracy z dziećmi, młodzieżą, oraz dorosłymi. Nieustanna edukacja oraz nowoczesne metody pracy pozwalają nam łatwiej pokonywać problemy obciążające młodych ludzi w dobie wyzwań mental-health.

Zaufanie i skuteczność

Niemal 100% klientów po pierwszej wizycie kontynuuje z nami terapię. Naszą największą radością i dumą są pewne siebie i dobrze radzące sobie w życiu młode osoby, które korzystały z naszego wsparcia.

Kompleksowość

Oferujemy pełen wachlarz zajęć terapeutycznych i konsultacji - zarówno dla niemowląt, dzieci i młodzieży, jak również dla dorosłych, w tym rodziców. Działamy kompleksowo: diagnostyka, edukacja i pomoc psychologiczna.

Międzynarodowe standardy

Wspieramy równość, otwartość na inne kultury, nieschematyczność rozwiązań, świadomość i silną, radosną mentalność. Mówimy po angielsku, a z naszych zajęć korzystają również pacjenci spoza Polski.

Jakościowa infrastruktura

Nasze jasne, przestronne i nowoczesne sale doświadczania świata, relaksacyjne i do terapii ruchowych pozwalają nam osiągać jeszcze lepsze efekty terapii. Dysponujemy jakościowym sprzętem terapeutycznym i medycznym, m.in. Proteac Besson of Switzerland w terapii słuchowej Tomatisa.